Lõuna-Ameerika

6 kohti Buenos Aireses külastada

See Argentiina linn on rohkem itaalia kui paljude itaalia citta, mida serveeritakse Hispaania temperamentiga, kus on suur aglomeratsiooni Euroopa võlu, parfillide lõhn, dulce de leche magus maitse.

- Buenos viibimise esimesel päeval hirmutasin ma. Suurus, keerukus, heterogeensus. Need on mitu linna ühes suures linnades. Ja nii peate mõtlema.

La Boca kuulus Caminito tänav on Itaaliast pärit emigrantide ringkonna värvikas sümbol Buenos. Äärmiselt kaubanduslik, kuid maaliline. Tuntud jalgpallistaadioni La Bombonera lähedal sama kuulsa Boca Juniorsi meeskonnaga.

La Catedral Club
Pisut pimeduses üleujutatud hoone kujutab endast suurt lauda, ​​varustatud musta värviga kirbu turgudelt, seintes kaunistavad maalid, monidlat, kunstilisi rajatisi ja skulptuure. Tango siin tantsib iga päev.

Palermo Soho
Parim on elada San Telmo linnaosas (kõikjal jalgsi lähedal), nii et parimaid pidusid ja pubisid saab leida Palermo Sohost. Koht peetakse kõige "alternatiivseks" kogu Buenos Aireses. Täis värvilisi murla.

Tigre
Linn Buenos saartel, Paraná jõe ääres. Ideaalne nädalavahetuseks põgenemine. Võite jõuda maalilise rongiga Tren de la Costa. Tasub osta paadireisi kohapeal.

Feria de Mataderos
Gauchcha festival toimub igal pühapäeval alates 11 (talvel) ja 18 (suvel). Ideaalne koht suveniiride ostmiseks, sööma hõrgutisi ja vaadata argentiina kauboi.

Recoleta kalmistu
Igaüks tahab näha, kus asub Eva Perón. Ja kuigi haud ise ei mõjuta, on paljud teised - tornide, jooniste, veergudega - kõige rohkem. Isikud peatudes siin.