Aafrika

Kaplinn: 7 põhjust, miks peaksite minema

Ma armastasin selle koha. See kõlab natuke ülbe, aga tõesti, kui sulle meeldivad ilusad vaated, veini, praed, meri ja mäed, siis saab seda ära visata. Ma ei tea inimest, kes oleks selle koha pärast pettunud ja see on ilmselt parim tunnistus ja soovitus sinna minna. Kui need sõnad pole teid veelgi julgustanud, lisan 7 argumenti ja mõned fotod, mida ma loodan oma mõtteid muuta.

7 põhjust, miks peaksite Kaplinnasse minema:

1. Toit.
Tegelikult võiksite siin peatada - kui tegemist on põhjustega, miks ma soovitan sinna minna. Kui teile meeldivad mereannid või praed, siis julgevad öelda, et seal pole paremat kohta, kus saaksite sellist maitsvat toitu nii madalate hindadega süüa. Kaplinn pakub suurepäraseid restorane.

Kohad, kus mul oli võimalus külastada ja soovitada kogu oma südamega:

Saveur, Simoni linn, väga hea restoran, kus on hea teenindus. Nad on spetsialiseerunud mereandidele ja nagu enamik restorani, kus on praed ja riibid. See asub samas linnas, kus on penguinidega rand - nii saate ühendada üksteisega.

2. Rannad.
Kas sulle meeldib veespordiala - sukeldumine, surfamine? See Kaplinn luuakse ka teile. See on üks väheseid kohti maailmas, kus saab puuri ujuda ja imetleda valgeid haid.

3. Chapmani Peak Drive.
Maaliliselt paigutatud tee, mille eest tuleb maksta 40 zAR - 2,5 eurot. See pakub suurepäraseid vaateid ka eespool nimetatud Noordhoeki rannas asuvates randades. Alguses on Hout Bay - laht, kus me kohtusime delfiinidega.

5. Veinid.
Minu jaoks on see ilmselt üks suurimaid üllatusi - kohalike veinide kvaliteet ja nende valik pole uskumatu. Kokkuvõttes ei tulnud ma enne Lõuna-Aafrikast maale selle riigi veettust, kuid ma tean, miks. Sellel on kaks põhjust. Esimene on hind - Kaplinnas kohapeal hea veini pudeli eest, mida peate maksma 3 eurot - see tundub naljakas, aga sama vein, kui meile imporditakse, maksab 10-20 eurot. Seega võivad need põhimõtteliselt lisada kallimale riiulile, kus konkurents, eriti Euroopa veinid, töötab ja vaevalt keegi valib Lõuna-Aafrikast pärit veine. Teine küsimus on veinide kättesaadavus - Kaplinna piirkonnas on viinamarjaistandused suhteliselt noored, vanuses 6-15 aastat. Veinitootmise potentsiaal, eriti väiksemates viinamarjaistandustes, isegi ei võimalda neid eksportida - enamik neist müüakse otse kohapeal. Kohtusime ainult kahe viinamarjaistandusega, mille veine me Euroopas kokku saame. Seega, kui te lähete Kaplinnasse, tooge teiega kaasa suurem kohver. Mõnes viinamarjaistanduses võime tellida veini, kus on kodus kohaletoimetamine - minu arvates on see hea lahendus. Pudel punase veini põrandaga maksab 15 eurot - palju? minu arvates mitte - eriti selle kvaliteedi uurimisel. Neid veine on raske võrrelda nendega, mida me saame koos meiega internetikauplustes leida. Sellepärast veinitootjad on nii veetnud veini degusteerimisega. Tundub enam-vähem selline, maksame 2-3 eurot, et proovida antud viinamarjaistanduses toodetud 3-7 sorti veini. Lisaks pakuvad mõni neist toidule (juust, sine oliivid jms) eelroad, või neil on oma restoranid (nagu eespool nimetatud Tokara) ja isegi külalistemaju.

6. Vaatamisväärsused.
Cape Point - park, mille sissemakset makstakse. On mitmeid marsruute, mida saame randa jõuda. Sa pead tabama hea ilmaga - päeva on nähtavusega 0, kuid enne teenistusse sisenemist panevad mehed ilmastikutingimustest teavitama.

7. Majutus.
Kaplinn pakub väga suurt valikut ahelaid ja eraisikuid ja kodusid, näiteks Airbnbis. Me magasime 2 ööd NH Kaplinnas. Issand Charles, võin ma selle hotelli ohutult soovitada. Väga hea hommikusöök, avarad toad ja intiimne bassein. Kuid järgnevate 3 ööde jooksul otsustasime maja Airbnbi veebisaidil rentida - seda sooviksin teile soovitada, eriti kui reisite 3 või enama inimesega.