Euroopa

Mida Lissabonis näha?

Ma elan Lissabonis peaaegu pool aastat ja see üllatas mind iga päev. Alguses oli mul raske mõista seda linna ja näha selle ilu, kuid lõpuks oli see edukas ja mul on see ilu sinu jaoks, kogutud kolme linna marsruudil. Juhend ei anna teile mitte ainult seda, mida Lissabonis näha, vaid ka seda, kuidas tunda selle ainulaadset atmosfääri. Lõbutsege!

Kus (minu arvates) tasub elada Lissabonis?
Minu arvates on Lissaboni keskus elamute jaoks väga halb, seal on odavad hotellid seal väga madala kvaliteediga. Ma elaksin Belémis ja elanikega või oleksin linna ja Belgi vahel kuskil teel. Teise võimalusena, kui te peate, pakun Santo Antonio, Campo Pequeno. See on subjektiivne arvamus;)

Ilm Lissabonis
Portugalis on see üldiselt jahedam kui Hispaanias või Itaalias. Lissabon ei ole otse ookeanile, kuid see on avatud "suurvee" huumorile, ujumine on meeldiv ainult juuni keskpaigast septembrini. Lissabonis on küllalt palju häguseid ja külmasid päevi, eriti õhtul, kui peaksite meeles pidama sooja katte kohta. Kuid seal pole kunagi liiga külma, keegi pole lundist kuulnud; kui Poolas on külm, on Lissabon meeldiv ja õrn.

Väga palju ilmast, mis ma siin kirjutasin Portugali pakkimise kohta.

Lisab Lissaboni ümber
Pakk mõni korralik kingi! Lissabon on kõrgel mägedel ja jalutuskäik neist ümbritseb turiste, on teil vaja selle linna jaoks häid tingimusi. Muidugi ei soovita, kahjuks väikelastega lapsi, Lissabonis jalutuskäru, kuid see reis on piin. Ma sooviksin pigem soovitada väikelinna ookeanil, Lissaboni lähedal ja mõnda lühikest reisi linna.

Olen siin Lissaboni, ühistranspordi jne kohta üksikasjalikult kirjutanud.

Toit Lissabonis
Soovitatavad pubid Lissabonis on juba loonud kaks suurt postitust (kus saate ka palju teada portugali toitude ja restoranide reeglite kohta), märkisin ma soovitatud kohad kaardil allpool toodud juhendis.

Mida näha Lissabonis
Alustame ühelt poolt: Lissabon ei ole "vaatamisväärsusi". Linnad asuvad sageli kaardil märgitud kohtade ja mälestiste nimekirjaga. Lissabonis see ei toimi ja mälestusmärkide lõpuleviimine üksteise järel on teile väga pettunud, mistõttu ei ole mingil juhul kohustuslik kasutada järgmisi marsruute. Pärast Lissaboni ta kõnnib, kõnnib ja rändab. Wazi on julgelt alleelides, istub pubides, kus nad ei räägi inglise keelt, otsivad "oma" tänavaid, parke, pingid. See on Lissabon, mis sulle meeldib, veel üks puhkus giidide ja muuseumi riiulite lehtedele. Me läheme!

Marsruut: Lissabon
Alustame kõige "klassikalisest", st Praça do Comércio'st. Selles kohas asus Portugali kuninglik palee, kuid see hävines 1755. aastal maavärinas. Lissaboni ümber käimise ajal meenub sageli seda traagilist sündmust, kuna see mõjutas kogu linna märkimisväärselt. Praça do Comércio keskel asub kuningas Józef I monument, just sellel päeval, mil maavärin tekkis.

Vaatame ümber ruudu, ehitiste võlvade all, jõe ääres. Siis laseme käia Rua Augusta tänava peal Praca do Comercio suurepärase triumfaalse kaare all. Nii nagu oleks, võite selle kaare tippu siseneda!

Rua Augusta ja Rossio väljak on linna keskus, kus on palju pubisid, kauplusi ja muid asju, mis huvitab turiste, kuid me pöördume kohe pärast vööri paremale, sest täna on planeeritud Alfama! Ja kuna Saint-Antoni sündis selles vallas, on meie esimene kirik. Antoni on Portugali noorpaaride patroon, nii et igal aastal tema surma päeval, kolmapäevasel juulil, kogunevad masspulmad kirikus, sest see toob noortele paaridele õnne. Sel ajal on Alfamas ka Antoni auks pidulik toit, seda on vaja näha! Kui hooaeg on teistsugune, on väärt Lissaboni traditsiooni proovimist: St Anthony skulptuur asub kiriku ees, paneme mündi raamatule, mida ta hoiab, ja kui me õnnestub, siis me areneme.

Antoni kiriku taga paikneb Lissaboni katedraal Sé, mis on ehitatud varasema ... mošee kohale. Portugali kuni 13. sajandini olid mäed hõivatud ja siiani leiame nende tegevusest üsna vähe jälgi. Katedraali lähedal on maaliline kollane tramm number 28 - see on rahulik, aeg saabub....